1- Tre Scalini

Piazza Navona’da bulunan tarihi kafe, baştan çıkarıcı, ev yapımı çikolatalı dondurma toplarıyla tanınır. Piazza Navona’nın en ünlü kafelerindendir.

2- Jonathan’s Angels

Roma’nın en sıradışı ve Kitsch gece kulüplerinden biri olan mekanı kendi gözlerinizle görmeniz gerekir. Eski bir sirk akrobatının işlettiği kulüp, dekorasyonuyla dikkate değer. Burada bir de piyano bar var, masalar, minik lambalarla aydınlatılan bir dar sokoğa çıkarılır ve kimi zaman heyecan verici yer gösterileri düzenlenir.

3- Abbey Theatre Irish Pub

Son zamanlarda sokaklar da taşan gece mekanlarının kalabalığından uzak, rahat ve sevimli bir Guinness birahanesidir. Atıştırmalık bir şeyler de bulunur. internet erişimi vardır.

4- Cul de Sac

Roma’nın en eski şarap barlarından biridir ve pek çok çeşit sunar. Birazcık sıkış sıkış olmasına karşın, Piazza Navona’daki barlardan daha güzeldir.

5- Bull Dog Pub

Hem İtalyanlar’ın hem de yabancı gençler ve öğrencilerin gözdesi olan Amerikan tarzı barlardan biridir.

6- Bloom

Eski Clochard gece kulübü 2001 yılında yenilenmiştir. üst katta da, roma’da ender bulunan suşi restoranlarından biri yer alır.

7- Bramante

Publarla dolu bir sokakta, tuhaf bir zarafeti olan kafe/bar dikkate değer. Şık gençlere hafif yiyecekler sunulur.

8- Bar del Fico

Minik bir meydanda bulunan incir ağacının gölgesinde takılabilirsiniz. İçeride ya da dışarı oturmak mümkün. Sabah Cappuccino’su ya da akşam içkisi için güzel bir seçenek.

9- La Botticella

Küçük ve her zaman kalabalık birreria bir iki masasını da dışarı çıkarmıştır. Kentteki gece hayatının kalbi burada atar. Devil’s Kiss ve Castlemaine XXXX biraları fıçıdan sunulur.

10- Old Bear

Elektik bir tarzı var ama çeşitli bira türlerinin yanında güzel yemekler de sunulur. Alt katta canlı müzik herkesi çoşturur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here