1- Drunken Ship

Drunken-Ship

Piazza’nın hareketli kalabalığıyla her gece çoşan mekan son zamanların gözdelerinden biridir. İçeride ana akım rock müzik sunulur. Dışarıda ise servis penceresinin önündeki kuyrukta bekleyerek içkinizi alabilirsiniz.

2- I Giganti della Notte

Campo’ya yeni açılan mekanlardan biridir, ama hemen gençlerin gözdesi olmuştur. Devasa hi-tech dekorasyon ve modern rock müzik dikkat çeker. Dışarıda da masalar ve ayakta durabileceğiniz kokteyl masaları vardır.

3- Taverna del Campo

Meydanda güzel bir konuma sahip olan sevimli yeme içme mekanı eğlenmeyi bilenlerle doludur. İçeride ve dışarıda bir sürü masa vardır. Canınızın istediği yere kurulabilirsiniz.

4- La Vineria

Minik şarap barının sürekli müşterileri dışarıdaki masaları hiç boş bırakmazlar.

5- Caffe Farnese

Caffe-Farnese-campo-dei-fiori

Buradan daha şık bir yer bulmak kolay değildir. Zarif Piazza Farnese’ye kurulmuş olan kafe, sokaktaki masalarında şaraplarını yudumlayan Roma’nın şık gençlerini ağırlar. Her zaman canayakın ve sevimlidir.

6- Sciam

sciam_rome

Egzotik Arap dünyası. Girişte turkuvaz bir şadıvarn sizi karşılar. İç mekan da ahşap ve seramikle dekore edilmiştir. Büyüleyici bir müzik eşliğinde çaylar ve lokumlar yenir.

7- La Curia di Bacco

Upuzun daracık mekan. Antik Pompeius Tiyatrosu’nun tonozlu koridoruna kurulmuştur.

8- Mad Jack’s

Klasik İrlanda pubında hayal edebileceğiniz büyük bir markalarını bulabilirsiniz.

9- Rock Castle Cafe

Ortaçağ’dan kalma zindanlara kurulmuş olan kafe, masalarını hücre benzeri yerlere gizlemiştir. Arka planda rock müzik çalınır, dan pisti de vardır.

10- Shanti

Birbir gece masalları’ndan bir görünüm. Nargileler, egzotik çaylar canlı müzik ve göbek dansı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here